KURUMSAL

 MAJİSTRAL ZİRVE 2023

MAJİSTRAL ZİRVE 2023

Majistral Eczacıları Derneği nitelikli kongrelere imza atmaya devam ediyor. 

Bugüne kadar mesleki gelişim alanında birçok sempozyum, panel, çalıştay ve seminer düzenleyen bir dernek olarak, 3. yılımızda ülkemizde ilk kez “Steril Preparatlar ve Cinsel Sağlık” ana temasıyla bir butik kongre gerçekleştirilecektir.
07-09 Aralık 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan kongremizde; birçok alt başlıkta, çok değerli akademisyenlerin, eğitimcilerin, meslek ustalarının konuşmacı ve moderatör olarak katıldığı oturumlar yer alacaktır.

Sempozyumumuzun ilk günü yani 7 Aralık 2023 Perşembe günü çok önemli iki başlıkta ve çok değerli uzmanların katılımıyla ‘’Steril Preparatlar’’ oturumunu gerçekleştireceğiz. 8 Aralık 2023 Cuma günü ise ‘’Yaşlanma ve Cinsel Sağlık’’ oturumları gerçekleşecektir.

ABD, AB ve gelişmiş birçok dünya ülkesinde en üst düzey Majistral uzmanlığı olarak kabul edilen IV Terapistlerinin, bu konuya ilgi duyan eczacı ve hekimlerin, uzmanlarının, azami derecede faydalanacağı sempozyumda majistral alanda çalışan veya çalışmayı planlayan herkesi davet ediyoruz.

Ülkemizin en müstesna orman ve dağ manzarası ile tüm bir yılın yorgunluğunu attıracak kadar temiz havaya sahip olan Trabzon yaylalarında hem ruhumuzu hem de bedenimizi dinlendireceğiz.